Локо ГО и Хебър врътнаха нулево реми

Локомотив(Горна Оряховица) и Хебър завършиха 0:0 в откриващия мач от 11-тия кръг на Втора ПФЛ, игран тази вечер в северния  железничарски град.

Пазарджиклии владееха контрола над топката в по-големи периоди от срещата, но реалните голови ситуации липсваха. Най-добрата възможност за попадение във вратата на домакините дойде в 5-та минута, когато Жак  Пехливанов бе на път да изненада стражът на Локо с удар от над 25 метра.

Най-чистата ситуация за оряховци пък се случи в 84-та минута, когато Алескандър Любенов отклони с пръстите си в корнер опасен диагонален удар. Домакините бяха излезли определено за едната точка и си я взеха. Хебър прекъсна серия от 3 поредни загуби(2 за първенство и една за купата), но не успя да се върне на пътя на пълния успех.

Хебър: Александър Любенов(к), Живко Хаджиев, Томислав Папазов, Ивайло Тодоров, Тодор Гочев, Жак Пехливанов, Ивайло Лазаров(67-Живко  Петков) Георги Каракашев(74-Красимир Илиев), Мартин Вълчинов(67-Октай Хамдиев), Тодор Чаворски(82-Александър Димитров), Йордан Тодоров(46-Васил Божинов)