Днес: Хебър срещу Беласица при ветераните

Беласица(Петрич) се казва първото препятствие пред селекцията на Хебър(Пазарджик) в Държавното първенство за ветерани.

Двата тима излизат един срещу друг днес от 14 часа на неутрален терен в Самоков.

Мачът ще се играе по правилата за пряка елиминация в една среща. Полувремената са две по 40 минути, а при евентуално равенство победителят ще бъде излъчен след директно изпълнение на дузпи.

В настоящото издание на надпреварата хебърци не са изиграли нито една среща, за разлика от своя противник.

Петричани най-напред изхвърлиха от надпреварата Вихрен(Сандански) след 3:2, а след това елиминираха с 2:1 и съперниците си от Кюстендил.

Головете за победата на Бела над кюстендилци реализираха Атанас Ласков и Щерю Димитров-Ромарио.

В другия зонален ½ финал ще играят Сливнишки герой и Витоша(Бистрица).

Селекционерът на Хебър Крум Кантарев ще качи на автобуса за Самоков 18 футболисти.

В групата на хебърци попаднаха вратарите Йордан Линков и Нено Вергов, Иван Чушков, Христо Христов, Ангел  Малинов, Георги Лазаров, Красимир Папазов, Никиолай Минчев, Емил Йорданов, Николай Воденичаров, Георги Кьосев, Тенчо Васев, Спас Гигов, Анастас Петров, Владислав Данов, Боян Никленов, Кирил Божков и Николай Калинов.