ЦСКА-София и Локо Пловдив не се биха в мач с 57 фаула

ЦСКА-София и Локомотив Пловдив се счупиха от рита е за 0:0 в мач от 20-ия кръг на efbet Лига. Общо 57 нарушения маркира реферът Железов.

През първите 10-ина минути гостите от Пловдив играят доста твърдо. Червените играчи са пресирани още от централния кръг и влизанията са на ръба на границата с грубата игра.

Железов показва погрешен картон на Умарбаев за нарушение в 37-ата минута, което не е извършил. Халфът игра чисто с топката при шпагат, но Железов му показа картона с опцията - поредица от нарушения.

В 59-ата минута в опит да изчисти влизаща та във вратата му топка, Пиргов бутна Кайседо, но Железов си затрая.

Пловдивчани бяха на косъм от гола в 66-ата минута. Минчев центрира, Митко Илиев отклони топката в бедрото си, но тя не влетя в мряжата, а се от и от гредата.

ЦСКА-София - Локомотив Пловдив 0:0

ЦСКА-СОФИЯ: 1. Бусато, 4. Кох, 2. Матей, 11. Занев, 15. Вион, 21. Юга, 20. Тиаго, 18. Мазику, 10. Йомов, 17. Бисмарк Чарлс, Кайседо

ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ: 1. Пиргов, 61. Алмейда, 5. Малембана, 4. Гомис, 9. Карагарен, 34. Витанов, 39. Умарбаев, 7. Цветанов, 14. Илиев, 6. Илич, 10. Минчев