Чепинец спечели турнира "Футболни звезди" в Брацигово

Отборът на Чепинец(Велинград) спечели първото издание на детския турнир от Програмата на БФС „Футболни звезди”, който се проведе с участието на 8 отбора от областта на стадион „Хр. Гюлеметов-Бонбона” в Брацигово.

Проявата беше за деца родени след 2007 г.  и се организира от ОС на БФС – Пазарджик.

В мача за първото място Чепинец(Велинград) надигра с 2:1 Оборище(Панагюрище) и заслужено вдигна купата на БФС.

Победителите от Чепинец(Велинград)

Трети се нареди тимът на Свобода(Пещера), победил в малкия финал с 2:0 Левски(Паталеница).

За 5-6-то място домакините от Брацигово надделяха над Левски(Ракитово) с 3:0, а 7-8-мо Чико-Бунара взе успеха с 2:0 над ДФК Орлета.

Всички участници в турнира бяха наградени с по 5 топки и футболни екипи, а отборите заели първите 3 места в крайното класиране получиха и купи.

Призьорите бяха наградени от кметът на Община Брацигово Надежда Казакова, шефът на ОС на БФС в Пазарджик Спас Иванов, футболни деятели и ветерани.