Берое тресна Левски в Подуяне ВИДЕО

Берое победи Левски с 2:0 в гостуването си в последния мач от първия кръг на новото първенство. Гостите откриха след нелеп автогол на Симеон Славчев. Минути по-късно Октавио удвои преднината на заралии и този резултат се запази до края на двубоя.

Тимът от Стара Загора демонстрира много хладнокръвна игра и след като стигна до две попадения преднина преди почивката, през втората част действаше много премерено в отбрана и допусна само една ситуация пред вратата си. Левски от своя страна показа, че към момента едва ли ще има сериозни амбиции през новия сезон и макар след почивката да доминираше териториално над противника, нямаше много идеи как да стигне до обрат. Макар и офанзивната линия на "сините" да бе като цяло непроменена от миналия сезон, в атака те сътвориха само едно чисто положение.