Байерн разкова Лацио, Челси излъга Атлетико като гост ВИДЕО

Байерн почти си осигури място на четвъртфиналите в Шампионската лига с победа 4:1 като гост над Лацио. Роберт Левандовски наказа груба грешка на отбраната на домакините в 10-ата минута и откри. До края на първото полувреме се разписаха още Джамал Мусиала и Лерой Сане. В началото на втората част Франческо Ачерби си наниза автогол. Само две минути по-късно Хоакин Кореа намали, но домакините дори не успяха да стигнат до почетна загуба.

Челси победи с 1:0 Атлетико Мадрид и направи важна крачка към четвъртфиналистите в Шампионската лига. Двубоят се игра в Букурещ. Оливие Жору отбеляза единствения гол на "Арена Национал" в Букурещ с превъзходно изпълнена задна ножица в средата на второто полувреме.