Златни медали за състезателите на боксов клуб „Тракиец“(Пазарджик)

Много силно представяне записаха състезателите на боксов клуб „Тракиец“  (Пазарджик) на проведения демонстративен турнир „Ринг“ (Пазарджик).

Домакин и организатор на надпреварата бе клуб „Тракиец“ с помощта на община Пазарджик.

Симеон Спасов спечели златен медал в категория до 46 килограма, а първо място записа още Спас Райков (в категория до 66 килограма). С равенство завършиха двама боксьори на Тракиец в категория до 75 кг. Там не успяха да се победят Деян Шишиньов и Петър Перфанов. Два златни медала отидоха при гостите от Самоков, а един спечели състезател на Ботев Пловдив.

В турнира взеха участие Боксов клуб Самоков, БК Ботев (Пловдив), БК Лаута Арми (Пловдив) и БК Тракиец (Пазарджик). Домакините се съревноваваха с шест момчета в шест категории.