Следвайте ни

Над 180 ученици се пуснаха на лекоатлетическия крос „Златна есен“

В проявата се включиха участници от 15 училища

viber icon

Над 180 ученици от 15 училища взеха участие в традиционния лекоатлетически крос "Златна есен", който се проведе в парк остров" Свобода".

Община Пазарджик осигури индивидуални награди на победителите във всички възрасти, както и купи, медали, грамоти и предметни награди за отборното класиране. Наградите връчи председателят на МСК Пазарджик спортува Ренета Камберова.

При най-големите (юноши 11-12 клас) в индивидуалната дисциплина спечели Христо Георгиев от Професионална гимназия по икономика и мениджмънт, като в отборното класиране гимназията също пребори конкуренцията. При момичетата в същата възрастова група златен медал спечели Даниела Кузманова (ПМГ „Константин Величков“).

 

Ето победителите в отделните възрастови групи:

 

5-6 клас (момчета/индивидуално):

1.Тодор Гергишанов (СУ „Георги Бенковски“)

2.Кристиан Терзийски (ОУ „Христо Смирненски“)

3.Васил Шопов (ОУ „Иван Батаклиев“)

5-6 клас (момчета/отборно):

1.ОУ „Христо Смирненски“

2.ОУ „Иван Батаклиев“

3.СУ „Георги Брегов“

5-6 клас (момичета/индивидуално):

1.Габриела Теодосиева (ПМГ)

2.Виктория Кемерова (ОУ „Иван Батаклиев“)

3.Габриела Георгиева (СУ „Георги Бенковски“)

5-6 клас (момичета/отборно):

1.ОУ „Иван Батаклиев“

2.ПМГ

3.СУ „Георги Бенковски“

 

7-8 клас (момчета/индивидуално):

1.Кристиян Чорлев (ОУ „Христо Смирненски“)

2.Николай Паунов (Васил Левски – Звъничево)

3.Янко Янков (ПГХХТ)

7-8 клас (момчета/отборно):

1.ОУ“Христо Смирненски“

2.ПГХХТ

3.ПГМЕТ

7-8 клас (момичета/индивидуално):

1.Божидара Пепелова (ОУ „Кл. Охридски“)

2.Никол Колишева (ЕГ)

3.Йорданка Димитрова („Христо Смирненски“)

7-8 клас (момичета/отборно):

1.ОУ„Христо Смирненски“

2.ОУ „Кл. Охридски“

3.ЕГ

 

9-10 клас (момчета/индивидуално):

1.Самир Василев (СУ „Петър Берон“)

2.Денис Костадинов (ПГМЕТ)

3.Тодор Манчоров (ПГМЕТ)

9-10 клас (момчета/отборно):

1.ПГМЕТ

2.ПМГ

3.СУ „Петър Берон“

9-10 клас (момичета/индивидуално):

1.Антоанета Палазова (СУ „Петър Берон“)

2.Марина Милчева (ЕГ)

3.Йоана Бабачева (ЕГ)

9-10 клас (момичета/отборно):

1.СУ „Петър Берон“

2.ЕГ

3.ПГМЕТ

 

11-12 клас (юноши/индивидуално):

1.Христо Георгиев (ПГИМ)

2.Радостин Владов (ПГМЕТ)

3.Ангел Фарангов (ПМГ)

11-12 клас (юноши/отборно):

1.ПГИМ

2.ПГМЕТ

3.ПМГ

12 клас (девойки/индивидуално):

1.Даниела Кузманова (ПМГ)

2.Михаела Зонова (ЕГ)

3.Радост Гогова (ПМГ)

11-12 клас (девойки/отборно):

1.ПМГ

2.СУ „Георги Брегов“

Димитър Комсийски

Димитър Комсийски

Репортер-редактор - екип "Регион" Пазарджик

Димитър Комсийски е магистър по икономика в УНСС. Завършил е висшето си образование през 2000 г. Той е най-дългогодишният журналист на „Пазарджишка Марица”. Работи в екипа на вестника от неговото създаване и до момента, вече над 15 години. .   Още

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Подкрепяте ли новите мерки срещу коронавируса у нас?