1553

Трус в "Дарик"! Напуснаха две емблеми, синът на Томислав Русев е новият шеф

Бурен ден имаше една от първите частни медии у нас след промяната - "Дарик радио". Първо, емблематичният водещ Константин Вълков (на горната снимка) обяви, че напуска медията. Той написа как е в радиото от ученик, но се разделя.

Изпълнителният директор на "Дарик" Христо Христов обяви, че това не е единствената промяна. В негово съобщение до медиите се посочва, че Божидар Русев ще ръководи новините и актуалните предавания. От няколко години на този пост беше друго прочуто име Людмил Кърджилов, който има над 30-годишен опит в радиото.

Божидар Русев

25-годишният Божидар Русев също е познато име в "Дарик". Той започва кариерата си в медията в спортния екип, който пък е ръководен от неговия баща - прочутият журналист Томислав Русев.

Преди известно време радиото беше напуснато и от други известни журналисти, а регионални офиси - закрити. 

 

 

 

Анкета

Как оценявате новото редовно правителство "Желязков"?