Борисов на инспекция в Ямбол, заговори за парите за пенсии ВИДЕО
- 13.02.2021 | 12:00
- 13.02.2021 | 13:32
- Marica.bg
- 4699 прегледа
- 7 коментара
Свързани новини
Бойко Борисов нареди: Отваряте ресторантите на 1 март ВИДЕО
Премиерът Бойко Борисов е на инспекция на пречиствателната станция в Ямбол. Заедно с него е и зам.-министърът на регионалното развитие Николай Нанков и финансовия министър Кирил Ананиев.
Борисов бе посрещнат от кмета на града Валентин Ревански.
"6 млрд. и 600 млн. повече доходи. В Айтос, ако идем, ще кажат, че най-хубавата е там", уточни премиерът и добави, че щом спорът е къде е най-хубавата станция, значи усилията им не са били напразни.
Нанков поясни, че вече има проект за кръговото на Ямбол, което ще води за станцията. Отделно ще се сменя и канализацията в града. През миналата година пък над 20 млн. лева са дали за пътища в Ямболско.
"Беше срутище, а сега вече е хубаво. За онези, които използват тези епитети, да не ме дразнят на тази тема, че такива мога да им ги наговоря", добави премиерът.
Борисов пък е поискал справка от Ананиев колко средства са дали за пенсии. Той пък на свой ред докладва, че само за мандата на кабинета за пенсии са направени 52 млрд. лева разходи.
И това наред с пречиствателните станции, с магистралите, каза на свой ред Борисов и добави,че това е с почти 6 млн. лева повече. Поясни, че се ремонтират и всички свлачища в страната.
Премиерът заяви, че кметът на Ямбол не е от ГЕРБ, а от БСП, като отново напомни, че властта помага на местната власт, независимо от коя партия са. Борисов поясни, че това са все пречиствателни станции с най-добрата апаратура, каквато се ползва и е Европа.
Коментари (7)
Марица
13.02.2021 | 14:02Защо не напишете статия ако сте обективни за връзките на ГЕРБ и ДПС в Пловдив.Стискали ви.
Ганев
13.02.2021 | 18:45Приятелю, ти шегуваш ли се? Марица е собственост на Пещерняците, а те са единствените от винпромите, които правителството не проверява. Нали не сте забравили какво се случи на Карнобат и т.н.? А това че ГЕРБ и ДПС са д.упе и гащи, е изведтна история...
Тошко
13.02.2021 | 21:37Марица, кажете колко броя са партиите в БСП коалиция за България. Кажете ги поименно.
Сик
13.02.2021 | 12:49Кога ще ходиш на работа, бе суджук ? И селски кенефи вече почна да откриваш.
Тошко
13.02.2021 | 21:41Радев какво толкова "работи" та получава 15,000 лв. основна месечна заплата?
Сик
13.02.2021 | 21:46И има 4 млрд. откраднати. Тиква проста гербаджийска.
Проданов
13.02.2021 | 12:39Абе този няма ли най-сетне да си седне на работното място? Тръгнал е на предизборна разходка и е иззел функциите на контролните органи. Кой ще върши неговата работа? Егати държавата – всичко е тръгнало на самотек!
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни