1:3 за Черно море и викове "Оставка" на Армията

ЦСКА-София загуби от Черно море с 1:3 в мач от втория кръг на efbet, Лига, игран ана Армията. Исмаил Иса откри резултата в 23-ата минута, в 37-ата минута Родриго удвои след точно изпълнение на дузпа, а след час игра отново Родриго вкара за трети път. Резервата Тони Уот върна един гол в 74-ата минута.

Сред 11-те на червените липсваше капитанът Николай Бодуров, който е извън групата. Двойка централни защитници бяха Чорбаджийски и Нуно Томаш. Сред резервите на тима остана и новото попълнение Диего Фабрини. На неговото място започна Тиаго, а двойката вътрешни халфове бяха Малинов и Пинт. Това обаче не сработи и ЦСКА инкасира три гола.

Викове "Оставка" и освирквания се чуха из целия стадион след попадението на Родриго в 60-ата минута, което сложи край на надеждите за обрат.