Рома попиля ЦСКА М, не признаха страхотен гол на Миланов

Рома записа мечтан старт на надпреварата в Шампионската лига, след като разкъса ЦСКА (Москва) с 5:1 на свой терен в среща от Група "Е" на Шампионската лига. Всичко беше решено още до първия половин час, след който "вълците" водеха с 4:0 след попадения на Хосе Мануел Итурбе (6), Жервиньо (10, 31) и Майкон (20). В началото на второто полувреме Сергей Игнашевич си заби автогол (50), а Ахмед Муса реализира единствено за руснаците осем минути преди края. Георги Миланов записа цял мач за ЦСКА, като в 86-ата минута не му зачетоха гол. Негов страхотен шут се удари в напречната греда и топката тупна зад линията, но съдиите не видяха това. Българският национал започна като дефанзивен халф, но той и съотборниците му бяха отнесени за нула време.