Резултати от квалификациите за Шампионската лига

Палачът на Лудогорец Шкендербей е много близо до отстраняването на молдовския Милсами от турнира на Шампионската лига. Снощи албанският шампион нямаше никакви проблеми в гостуването си в Кишинев и спечели с 2:0, като ясно показа, че екзекуторът на Лудогорец не е толкова сериозен отбор. И двете попадения в мача реализира Хамди Салихи. Той откри резултата в 50-ата минута, а след това бе точен и от дузпа в 73-ата минута. Българинът в състава на гостите Венцислав Христов остана на резервната скамейка и не се появи в игра за совя тим. Така Шкендербю направи сериозна крачка към класиране напред в турнира и ще бъде голяма изненада, ако Милсами се окаже способен на обрат в реванша.
ЦСКА (Москва - Русия) - Спарта (Прага - Чехия) 2:2
1:0 Дзагоев (14)
1:1 Фатай (15)
2:1 Тошич (53)
2:2 Крейчи (57)

Мидтиланд (Дания) - Апоел (Никозия - Кипър) 1:2
0:1 Де Висенти (30)
0:2 Де Висенти (33)