Официално: Тодор Неделев напуска Майнц!

Атакуващият халф Тодор Неделев ще търси спешно трансфер до края на прозореца на 31 август.

Националът остана извън групата на Майнц, който загуби след изпълнение на дузпи от "Кемниц" за купата на Германия - 9:10 (5:5 след 120 минути игра).

Неделев игра само в два мача като резерва през миналия сезон - общо 17 минути, обобщава "Труд". Но при новия датски треньор Каспер Хюлманд ситуацията около българската звезда изглежда кошмарна.

Мениджъри са ангажирани да намерят отбор на Неделев в Италия, като една от опциите е Наполи. Когато беше много актуален миналата година, бившият играч на Ботев бе в списъка на Ювентус и Рома.