Катастрофа за Манчестър Юн - 0:4 за Купата

Ди Мария вече е на Олд Трафорд срещу рекордните 60 милиона паунда

Грандът Манчестър Юнайтед претърпя катастрофална загуба с 0:4 при гостуването си на тима от Първа лига Милтън Кийнс Донс в мач от втория кръг на турнира за Купата на Англия, известен още като "Кепитъл Уан Къп". "Червените дяволи" излязоха в доста експериментален състав, в който нападението им бе водено от Хавиер Ернандес и Дани Уелбек. Атаката на Манчестър Юнайтед днес не бе на ниво, но защитата бе направо трагична и тимът продължава да е без победа в официален мач под ръководството на Луис ван Гаал. "Червените дяволи" загубиха у дома от Суонзи с 1:2 и завършиха 1:1 като гости със Съндърланд в първите два кръга на английската Висша лига. Уил Григ даде аванс на третодивизионния тим в резултата, наказвайки груба грешка на Джони Еванс в 25-ата минута. В 63-ата минута Григ с гърди вкара за втори път топката във вратата на Давид де Хеа. В 70-ата минута току-що влезлият на терена Беник Афобе направи резултата 3:0. Отново мощният Афобе, който е юноша на Арсенал, бе точен за 4:0 в 84-ата минута. Добрата новина за Червените дяволи е, че аржентинеца Анхел ди Мария официално бе представен като ново попълнение,превръщайки се в най-скъпия играч в Англия. За него Ман Юн плати на Реал М 60 милиона паунда.