сряда, 22 Октомври 2014 01:19 ч.

А ГРУПА, ПРОГРАМА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН

02.03.2012   |   12:22
Прочетена: 2001   |
Коментари: 0
А ГРУПА, ПРОГРАМА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН

16 кръг - отложен

(ще се играе между 19 и 20 кръг, датите ще
бъдят обявени допълнително)

Локо Пд - Лудогорец

Монтана - Черно море

Видима - Миньор

ЦСКА - Локо Сф (ТВ7)

Берое - Литекс (ТВ7)

Славия - Левски (БНТ)

Калиакра - Черноморец

Светкавица - Ботев Вр

17 кръг

3 март (събота), 15:30 часа

Калиакра - Монтана

Лудогорец - Берое (ТВ7)

Ботев Вр - Славия

3 март (събота), 17:30 часа

Литекс - Видима

4 март (неделя), 13:30 часа

Левски - Черно море (ТВ7)

4 март (неделя), 15:30 часа

Миньор - Светкавица

4 март (неделя), 15:45 часа

Черноморец - ЦСКА (БНТ)

5 март (понеделник), 15:30 часа

Локо Сф - Локо Пд

18 кръг

9 март (петък), 15:30 часа

Берое - Локо Сф

10 март (събота), 15:30 часа

Видима - Лудогорец

Локо Пд - Черноморец (ТВ7)

Светкавица - Литекс

11 март (неделя), 13:30 часа

ЦСКА - Калиакра (ТВ7)

Монтана - Левски (БНТ)

Славия - Миньор

12 март (понеделник), 15:30 часа

Черно море - Ботев Вр

19 кръг

16 март (петък), 15:30 часа

Локо Сф - Видима

17 март (събота), 15:30 часа

Миньор - Черно море

Литекс - Славия (ТВ7)

17 март (събота), 17:30 часа

Черноморец - Берое

18 март (неделя), 15:30 часа

Ботев Вр - Левски (БНТ)

Калиакра - Локо Пд

19 март (понеделник), 15:30 часа

Лудогорец - Светкавица

19 март (понеделник), 19:00 часа

ЦСКА - Монтана (ТВ7)

20 кръг

23 март (петък), 15:30 часа

Светкавица - Локо Сф

24 март (събота), 15:30 часа

Монтана - Ботев Вр

Видима - Черноморец

Славия - Лудогорец (ТВ7)

24 март (събота), 17:30 часа

Берое - Калиакра

25 март (неделя), 13:30 часа

Левски - Миньор (ТВ7)

25 март (неделя), 15:30 часа

Черно море - Литекс

Локо Пд - ЦСКА (БНТ)

21 кръг

28 март (сряда), 15:30 часа

Локо Пд - Монтана

Локо Сф - Славия

Миньор - Ботев Вр

28 март (сряда), 17:30 часа

Калиакра - Видима

28 март (сряда), 19:00 часа

ЦСКА - Берое (ТВ7)

29 март (четвъртък), 15:30 часа

Черноморец - Светкавица

Лудогорец - Черно море (ТВ7)

29 март (четвъртък), 17:45 часа

Литекс - Левски (БНТ)

22 кръг

31 март (събота), 15:30 часа

Монтана - Миньор

Видима - ЦСКА (ТВ7)

1 април (неделя), 15:30 часа

Черно море - Локо Сф

Светкавица - Калиакра

2 април (понеделник), 15:30 часа

Ботев Вр - Литекс

Славия - Черноморец

2 април (понеделник), 19:00 часа

Берое - Локо Пд (ТВ7)

2 април (понеделник), 21:00 часа

Левски - Лудогорец (БНТ)

23 кръг

6 април (петък), 17:00 часа

Локо Пд - Видима

7 април (събота), 15:30 часа

Литекс - Миньор (ТВ7)

7 април (събота), 17:00 часа

Лудогорец - Ботев Вр

7 април (събота), 19:00 часа

Калиакра - Славия

8 април (неделя), 16:00 часа

Локо Сф - Левски (БНТ)

8 април (неделя), 17:00 часа

Берое - Монтана

9 април (понеделник), 17:00 часа

Черноморец - Черно море

9 април (понеделник), 19:00 часа

ЦСКА - Светкавица (ТВ7)

24 кръг

17 април (вторник), 17:00 часа

Видима - Берое

Ботев Вр - Локо Сф

18 април (сряда), 17:00 часа

Монтана - Литекс

Миньор - Лудогорец (ТВ7)

Черно море - Калиакра

18 април (сряда), 21:00 часа

Левски - Черноморец (БНТ)

19 април (четвъртък), 17:00 часа

Славия - ЦСКА (ТВ7)

Светкавица - Локо Пд

25 кръг

21 април (събота), 17:00 часа

Локо Сф - Миньор

22 април (неделя), 13:30 часа

ЦСКА - Черно море (ТВ7)

22 април (неделя), 15:00 часа

Видима - Монтана

22 април (неделя), 17:00 часа

Берое - Светкавица

22 април (неделя), 17:30 часа

Лудогорец - Литекс (БНТ)

22 април (неделя), 19:00 часа

Черноморец - Ботев Вр

23 април (понеделник), 17:00 часа

Локо Пд - Славия

23 април (понеделник), 19:00 часа

Калиакра - Левски (ТВ7)

26 кръг

27 април (петък), 17:00 часа

Миньор - Черноморец

28 април (събота), 15:30 часа

Черно море - Локо Пд (ТВ7)

28 април (събота), 17:00 часа

Монтана - Лудогорец

Славия - Берое

29 април (неделя), 15:30 часа

Ботев Вр - Калиакра

29 април (неделя), 17:45 часа

Левски - ЦСКА (БНТ)

30 април (понеделник), 17:00 часа

Светкавица - Видима

30 април (понеделник), 19:00 часа

Литекс - Локо Сф (ТВ7)

27 кръг

5 май (събота), 15:30 часа

Черноморец - Литекс (ТВ7)

5 май (събота), 18:00 часа

Видима - Славия

Берое - Черно море

6 май (неделя), 16:00 часа

Локо Сф - Лудогорец

6 май (неделя), 17:45 часа

Локо Пд - Левски (БНТ)

6 май (неделя), 20:00 часа

Калиакра - Миньор

7 май (понеделник), 17:00 часа

Светкавица - Монтана

7 май (понеделник), 19:00 часа

ЦСКА - Ботев Вр (ТВ7)

28 кръг

11 май (петък), 19:00 часа

Левски - Берое (ТВ7)

12 май (събота), 15:30 часа

Лудогорец - Черноморец (ТВ7)

12 май (събота), 17:00 часа

Миньор - ЦСКА (БНТ)

12 май (събота), 18:00 часа

Ботев Вр - Локо Пд

12 май (събота), 20:00 часа

Литекс - Калиакра

13 май (неделя), 18:00 часа

Славия - Светкавица

Монтана - Локо Сф

14 май (понеделник), 18:00 часа

Черно море - Видима

29 кръг

19 май (събота), 17:45 часа

Славия - Монтана

Светкавица - Черно море

Видима - Левски

Берое - Ботев Вр

Локо Пд - Миньор

ЦСКА - Литекс

Калиакра - Лудогорец

Черноморец - Локо Сф

30 кръг

23 май (сряда), 18:00 часа

Монтана - Черноморец

Локо Сф - Калиакра

Лудогорец - ЦСКА

Литекс - Локо Пд

Миньор - Берое

Ботев Вр - Видима

Левски - Светкавица

Черно море - Славия

Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите. Моля, спазвайте добрия тон.
Коментари (0)
напиши коментар
Код за сигурност:
Топ новини
1:0! Велика победа на Лудогорец!
22.10.2014   |
23:40   |
280
Коментари: 0
Лудогорец грабна велика историческа първа родна победа в Шампионската лига. Орлите надвиха Базел с 1:0 с гол на Минев след далечен шут в последната 90-та минута и хвърлиха в...