Нов вкара 2 за Нафтата срещу Монтана

18.02.2017   |   16:47
Прочетена: 389   |
Коментари: 1

Нефтохимик победи с 2:0 Монтана в мач от първия пролетен кръг на сезона в Първа лига. И двата гола реализира новото попълнение Галин Иванов. След успеха домакините са на предпоследното 13-то място с 18 точки, на 9 от Монтана, който остава последен с 9 точки.

Монтана спокойно може да кандидатства за най-разностранния отбор у нас. Днес в титулярния състав имаше четирима чужденци, а в групата бяха 9! Каква е причината за толкова много чужденци в отбора не става ясно, но както се вижда на терена резултатите са красноречиви.

В 35-ата минута Дюлгеров намери Галин Иванов, който с добър диагонален удар откри резултата. В края на полувремето правилно бе отменен гол на Стивън Петков от Монтана. В 54-ата минута след отбита топка от вратаря на Монтана, Галин Иванов реализира при добавката за 2:0.

В 77-ата минута Даниел Генов направи сериозен пропуск, след като не успя да намери очертанията на празната врата от 15 метра. В последната минута Атанас Илиев от състава на гостите подобри "постижението" на Генов и не успя да уцели вратата от 4-5 метра.