Вижте точката на деня на Григор Димитров (видео)

18.02.2017   |   11:19
Прочетена: 834   |
Коментари: 6

След пет победи в пет мача, две от които през тази година, Григор Димитров отпадна в 1/4-финалите на турнира "АТП 500" в Ротердам след загуба от Давид Гофен в трисетов двубой. Двамата направиха спектакъл в зала "Ахой", който продължи 2 часа и 16 минути и беше изпълнен със страхотни разигравания. Едно от тях обаче беше над всички и със сигурност ще бъде сред кандидатите за точката на турнира.

В четвъртия гейм на втория сет двамата направиха епична размяна с 30 удара, която беше спечелена Димитров по пътя към първия му пробив в двубоя. Впоследствие той спечели сета с 6:1, но загуби решаващата трета част с 3:6 и допусна едва втората си загуба в 18 мача през 2017 г